full screen background image

Egger angajează Oameni cu Rezultate!

Societatea Egger angajează Operator mașini.

Diversitatea celor 9,000 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.
Sunt multe lucruri care ne unesc:
• Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele.
• Stabilitatea care ne determină să progresăm.
• Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi.
Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.
Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împartașească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple

Responsabilități:
• Supravegherea și optimizarea întregului proces de producție
• Respectarea procesului de producție dat
• Colaborarea la realizarea planului de producție dat
• Îndeplinirea indicatorilor de calitate stabiliți
• Coordonarea activității de protecția muncii și luarea de măsuri
pentru evitarea accidentelor de muncă
• Planificarea și executarea întreținerii instalației în colaborare cu
departamentul întreținere

Candidatul ideal:
• Studii medii / superioare în domeniul tehnic
• Cunoștințe bune de utilizare PC
• Planificare și organizare
• Comunicare și lucru în echipă
• Capacitate de a evalua și de a lua decizii
• Capacitate de a lucra cu oamenii
• Experiența relevantă în producție constituie un avantaj
• Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj

Oferim:
• Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și reponsabilitate într-o companie multinațională
• Inducție și instruire specifică
• Asigurare de sănătate privată
• Transport gratuit domiciliu – locul de muncă dus – întors

Puteţi aplica online accesând:

www.egger.com/jobs

Sau prin e-mail la adresa:

recrutare.ro@egger.com

comments

comments