VIVA DEEP MUSIC
VIVA DEEP MUSIC
Sorry, no results.
Please try another keyword

Cătălin Coman și-a depus candidatura pentru un nou mandat de primar al Fălticeniului

Social-democratul Cătălin Coman și-a depus, marți, candidatura pentru un nou mandat la conducerea Primăriei Municipiului Fălticeni.

Coman a depus, la Biroul Electoral de Circumscripție, dosarele cu persoanele nominalizate pe listele electorale, fiind însoțit de senatorul George Mîndruță și de echipa candidaților de consilieri locali pentru perioada 2024-2028.

Echipa lui Coman este: Marius Pintilii, Cosmin-Alexandru Ilie, Daraba Iulian, Haidău Răzvan, Victor Ioan Mos, Alex Sosoi, Mariana Amariei, Chirilă Ungureanu Violeta, Cojocaru Liliana, Dan Nistor, Edu Anca, Matei Gabriel, Bulaicon Constatin, Mihai Ioan, Jorea Daniel, Doroftei Andreea, Cozma Andreea, Olariu Daniel.

Cătălin Coman și-a prezentat echipa consilierilor locali şi a transmis un mesaj pentru alegători, menționând că din anul 2016 și până în prezent au fost atrase fonduri externe de peste 220 de milioane de lei, pentru investițiiîn sistemul de educație, sănătate, drumuri, agrement, muzee, iluminat public, rețele de apă, canalizare, gaz natural.

Actualul primar le-a transmis alegătorilor fălticeneni să aibă încredere în echipa PSD și a promis că social-democrații nu vor dezamăgi:

 

Mesaj catalin coman candidatura falticeni 2024

 

Distribuie

Din aceeși categorie

Rocanotherworld 2026 se pregătește de start: artiști noi, scenă dedicată proiectelor emergente, Emo Reunion și o alergare caritabilă la Gramma Wines

Gara Pașcani intră în reabilitare. Ministerul Transporturilor a autorizat lucrări de peste 27 de milioane de lei

Percheziții în Iași într-un dosar de contrabandă și produse contrafăcute. Marfă de aproximativ 35.000 de lei, ridicată de polițiști

Evenimentul „Tărâmul copiilor”, amânat pentru a doua oară din cauza condițiilor meteorologice nefavorabile

Știri sugerate