VIVA DEEP MUSIC
VIVA DEEP MUSIC
Sorry, no results.
Please try another keyword

Viva Talks. ’’DEALURILE CALIFORNIEI este despre relația părinte-copil.’’

Vorbim despre emoție, despre familie, despre visuri și amintiri și despre teatru. Un spectacol care vine direct din inima Londrei și a Broadway-ului și ajunge, în premieră națională, chiar aici, la Suceava.

‘Dealurile Californiei’, textul semnat de celebrul dramaturg britanic Jez Butterworth, este mai mult decât o montare – este un eveniment. Un spectacol cu muzică live, cu o distribuție fresh, cu o echipă creativă impresionantă și cu o energie care se construiește încă din toamna trecută.

Iar coincidențele frumoase există… pentru că premiera va avea loc pe 14 februarie, de Ziua Îndrăgostiților. Și mai frumos este că în studio a venit Clara Popadiuc, una din protagonistele piesei de teatru, actriță în cadrul TMMSV.

’’DEALURILE CALIFORNIEI este despre relația părinte-copil. Nu contează în ce postură ești, spectacolul nu are cum să te lase indiferent!’’, spune Clara.

Hai la teatru pe 14 și 15 februarie!

Ascultă episodul
Pauză
Sorry, no results.
Please try another keyword

    Distribuie

    Din aceeși categorie

    Simulările Evaluării Naționale 2026: între boicot și responsabilitate

    Schimbările de pe piața imobiliară din capitala Moldovei, în 2026

    Foarte clar și coerent!

    Mai mult decât aur și diamante

    Emisiuni sugerate

    FAKE NEWS - pamflet