VIVA DEEP MUSIC
VIVA DEEP MUSIC
Sorry, no results.
Please try another keyword

Față în Față cu Mirela Adomnicăi, deputat PSD – despre realități politice și administrative

În această ediție „Față în Față”, Marius Cocoș stă de vorbă cu Mirela Adomnicăi, deputat PSD, într-o discuție directă despre realitățile politice și administrative ale momentului.

Pornind de la experiența sa din primul an de mandat în Consiliul Județean, Mirela Adomnicăi subliniază că, dincolo de disputele politice, există eforturi concrete depuse de președintele Gheorghe Șoldan pentru a continua proiectele începute și pentru a deschide noi direcții de dezvoltare în județ – un aspect pe care orice persoană de bună-credință îl poate observa.

În „Față în Față” descoperim dincolo de funcții și declarații, o discuție despre responsabilitate, administrație și, mai ales, despre oamenii pe care politica ar trebui să îi servească.

Ascultă episodul
Pauză
Sorry, no results.
Please try another keyword

    Distribuie

    Din aceeși categorie

    Față în Față cu Mirela Adomnicăi, deputat PSD – despre realități politice și administrative

    Cum alegem mesele care ne fac bine? Dieteticianul Oana Roșu

    Față în Față. Adrian Botezatu: ”Cel mai mare curent eurosceptic vine tocmai din Diaspora!”

    Ioana Gamen despre curatoriat și ediția TEDx Copou Women

    Alte Podcasturi