VIVA DEEP MUSIC
VIVA DEEP MUSIC
Sorry, no results.
Please try another keyword

Unii suceveni se spală cu apa din calorifere

Unii suceveni racordați la sistemul termic centralizat folosesc apa caldă din calorifere pentru a face baie.

Informația a fost furnizată postului nostru de radio de către directorul Thermonet, OVIDIU CORLĂȚAN, care a precizat că asemenea cazuri se înregistrează în special în zona Gării Burdujeni.

El a atras atenția asupra pericolelor la care se expun persoanele care se îmbăiază în apa scoasă din calorifere.

 

 

Citeşte şi: https://vivafm.ro/2024/01/25/continua-lucrarile-la-sala-polivalenta-a-sucevei/

Distribuie

Din aceeși categorie

Doi pompieri din Botoșani, recompensați cu diplome de apreciere de ministrul Afacerilor Interne pentru intervenții salvatoare în timpul liber

Apel Nova Apaserv pe timp de caniculă: consumați apa în mod responsabil!

Codul Roșu de caniculă pentru județul Botoșani, prelungit până pe 1 iulie

Zeci de primării amendate pentru gunoi

Știri sugerate