VIVA DEEP MUSIC
VIVA DEEP MUSIC
Sorry, no results.
Please try another keyword

Polițiștii salvatori, decorați de IGPR

Cei trei polițiști care l-au găsit pe Aryan Mahmood, în timpul căutărilor desfășurate în pădurea din apropierea localității Tudora, au primit distincții din partea Inspectoratului General al Poliției Române.
Este vorba despre Ionuț Chiraș, șef de post în comuna Roma, Emanuel Andreș din cadrul Serviciului de Investigații Criminale și Laurențiu Șerban din cadrul Serviciului Comunicații și Informatică.
Aceștia au primit Placheta de onoare a Poliției Române pentru merite deosebite în activitatea desfășurată.
Aryan, copilul de numai 2 ani din comuna Tudora, județul Botoșani,  a fost găsit în pădure, după 25 de ore de căutări,  la care au participat 200 de voluntari și 180 de angajați MAI, din toate județele Moldovei.

Distribuie

Din aceeși categorie

Scriitoarea Ana Blandiana, onorată la Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași cu titlul de Doctor Honoris Causa

Bazinul de înot din Pașcani așteaptă avizele finale pentru a fi preluat de clubul sportiv

Șoldan speră că lucrările la șoseaua de centură Gura Humorului și la terminalul nr. 3 de pasageri al Aeroportului Suceava vor începe în acest an

Contrabandă cu băuturi, oprită la Stânca

Știri sugerate